penzióny vo Varne

ubytovanie vo Varne v kľudnom prostredí a umiestené do menej frekventovanej budovy s rodinným zázemím. Presne toto Vám ponúknu penzióny vo Varne. Väčšina penziónov vo Varne sa od hotelov vo Varne líšia svojou veľkosťou a množstvom izieb, príst
Zoradiť podľa:


44 výsledkov nájdených, zobrazené 41 - 44 «« « 1 2 3 

41. Lubimetz 13 Holiday Home 

Foto: Lubimetz 13 Holiday Home
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
88 %

Set in Varna, 50 metres from the Delphinium, Lubimetz 13 Holiday Home offers a self-catering accommodation with free WiFi, free air conditioning, a garden with free barbecue facilities and an airport shuttle service, available on request.

Izby

3-spálňový dom so záhradou
osôb0 - 0 BGN za noc

42. KaSta Holiday Home (Pri Stasi & Kali) 

Foto: KaSta Holiday Home (Pri Stasi & Kali)
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
98 %

Set only 5 km from Asparuhovo Beach, KaSta Holiday Home (Pri Stasi & Kali) is a holiday home well set in Varna City. Guests benefit from a terrace and a terrace.


43. Vacation Home Seadream 

Foto: Vacation Home Seadream
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
66 %

Luxusná vila Sea Dream sa nachádza v obci Sveti Nikola a ponúka vonkajší bazén, záhradu, saunu a fitnescentrum. Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo všetkých priestoroch.

Izby

Štvorizbová vila
12 osôb120 - 261 BGN za noc

44. Galata Residence 

Foto: Galata Residence
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
83 %

A seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities are featured at Galata Residence, which is set in Varna City, 5 km away from Asparuhovo Beach and 12.2 km away from Varna Cathedral. This holiday home provides a shared kitchen and free WiFi.


44 výsledkov nájdených, zobrazené 41 - 44 «« « 1 2 3 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: